
Вивчай польську мову БЕЗКОШТОВНО:
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
Адреса: Гданськ, вул. Габріеля Нарутовича 11/12
Офіційна сторінка: pg.edu.pl
Рік заснування: 1904
Кількість студентів: 25 000
У Гданській Політехніці можна здобути освіту на рівні бакалавра, інженера, магістра, а також отримати науковий ступінь аж до професорського.
Навчання проводиться польською або англійською мовою – на вибір абітурієнта.
Політехніка співпрацює з багатьма закордонними вищими навчальними закладами, проводить програми міжнародного обміну.
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
Університет існує вже понад 100 років, і за роки свого існування пережив не один складний історичний період, зберігши досягнення своїх науковців та весь дослідницький та дидактичний потенціал
Гданська Політехніка користується популярністю серед вступників з понад 30 країн світу, а її назва добре відома на освітньому ринку Європи
Денна чи заочна форма навчання, польська або англійська мова викладання – освітня пропозиція еластична і відповідає найрізноманітнішим потребам вступників
Повний спектр технічних напрямків підготовки з цікавими їх варіаціями, а також кілька спеціальностей за напрямком “управління та економіка”
Поїхавши вчитися в Польщу, можна поїхати ще далі, а саме взяти участь у програмі міжнародного обміну на кшталт Еразмус
Так, у Гданській Політехніці студенти-іноземці можуть сподіватися на стипендію багатьох фондів та організацій, варто лише поцікавитися питанням
Одне з найбільш туристичних міст Польщі, його варто відвідати; вчитися ж тут комфортно і приємно, оскільки воно невелике і затишне
Потужний викладацький склад – запорука успіху не лише випускників, а й усього навчального закладу. У Гданській Політехніці цей принцип активно діє – тут працюють кращі викладачі, науковці, що займаються теоретичними і практичними розробками і своїм прикладом надихають студентів до діяльності в галузі науки.
Гданська Політехніка поєднує минуле і майбутнє і в своєму кампусі – її Головний корпус це будівня у неоренесансному стилі, архітектурна пам’ятка початку ХХ століття і прикраса міста, інші корпуси – новітні, оснащені технікою, будівлі майбутнього. Гордість і основний інструмент Політехніки – це її дослідницькі приміщення. Тут містяться лабораторії, яких немає в жодному іншому навчальному закладі Польщі – Лабораторії інноваційної електроенергетики, інтеграції відновлювальних енергоресурсів, Центр Нанотехнології, Поморський кластер інформаційно-комунікаційних технологій, Центр Математичної підготовки та віддаленого навчання, Центр трансферу науки та технологій, а також інші новітні наукові осередки.
Гданська Політехніка регулярно опиняється у найпрестижніших польських та міжнародних рейтингах, часто – на лідерських позиціях. Так, із найсвіжіших її досягнень – 10 місце у рейтингу всіх польських ВНЗ, нагорода Міністерства освіти Польщі для 7 її факультетів, місце у першій десятці польських ВНЗ, що проводять програми МВА, титул Великого Модернізатора освітньої галузі, перебування у списку The World University Rankings, одному з найпрестижніших рейтингів ВНЗ у світі. Також, за версіями декількох рейтингів, випускники Гданської Політехніки мають один із найвищих показників рівня заробітної платні у Польщі.
У Гданській Політехніці є широкий вибір спеціальностей на рівнях бакалавр, інженер та магістр – вони реалізуються на базі 9 факультетів. Освітня пропозиція ВНЗ містить досить великий список спеціальностей з англійською мовою викладання, особливо магістерських програм.
Гданська Політехніка має 11 власних гуртожитків – 10 із них призначені для студентів різних курсів бакалавріату та магістратури, ще один – аспірантський. Загалом – 2500 місць, зручне розташування неподалік навчальних корпусів, недалеко від моря. Є можливість проживання в одно-, дво- та тримісних кімнатах зі зручностями (санвузол на сегмент), на поверсі – спільна кухня та кімнати відпочинку.
Ціни на проживання в гуртожитках приблизно такі:
Гданська Політехніка це державний ВНЗ, тому вступники із Картою поляка мають право на безкоштовне навчання тут. Вступ для таких абітурієнтів проходить на конкурсних засадах – іноземець братиме участь у конкурсі на рівні з громадянами Польщі.
Для тих, хто Карти поляка не має, є цікаві варіанти стипендій – кількість їх дуже велика в порівнянні з іншими польськими ВНЗ. Це стипендії громади Wspólnota Polska, стипендійна програма ім. К. Калиновського, Фонду Мяновського, Visegrad Scholarship Program, програма обміну CEEPUS, престижна стипендія ім. Стефана Банаха, стипендія Польського Уряду, фонду Яна Павла ІІ, Фонду Костюшка, імені Кшиштофа Скубішевського, Semper Polonia, імені Лейна Кіркланда, імені Станіслава Грабського… Загалом, стипендійних програм дуже багато, потрібно виказати деяку ініціативу, аби до них потрапити.
Ціни на навчання у Гданській Політехніці тримаються на рівні середніх ринкових для подібних освітніх пропозицій. Так, семестр навчання (бакалаврські та інженерські програми) на спеціальності “архітектура” чи “хімія” коштуватиме 1000 євро на семестр, “океанотехніка” дорожча і коштує 1750 євро, а “управління та економіка” обійдеться у 1250 євро на семестр. Магістратура приблизно в тому ж ціновому діапазоні. Програми з англійською мовою викладання дещо дорожчі – 2000 євро проти 1000 на рівні інженера за спеціальністю “хімія”, 1400 євро проти 1000 на магістерській “архітектурі”.