
Вивчай польську мову БЕЗКОШТОВНО:
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
Адреса: Варшава, вул. Генерала Зайончка 7
Офіційна сторінка: szkolafilmowa.pl
Рік заснування: 2004
У Школі кіномистецтва студенти здобувають практичні знання від кращих викладачів і найвидатніших особистостей польського кіно, а протягом років її існування сюди неодноразово навідувались зірки кіно світового масштабу.
В освітній пропозиції школи – всі професії зі спектру кіно на рівні бакалавріату, курси акредитовані на міжнародному рівні (із викладанням англійською мовою), а також курси післядипломної освіти.
Також до Варшавської школи кіномистецтва належать Гімназія, Ліцей та післяліцейна школа Кіномистецтва, а також унікальний у своєму роді Ліцей Розробки відеоігор.
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
на рівні А1 – замовивши пакет “Silver” або “Gold”;
на рівнях A1, А2, В1 і В2 – замовивши пакет “VIP”.
Для охочих навчатися цій майстерності в профільному ВНЗ саме у столиці на сьогодні альтернатив немає
Студенти дуже активно втілюють знання, отримані в чотирьох стінах аудиторій: вони беруть участь у практикумах, які проводять професійні представники кінематографічного середовища, працюють на виробництві кінофільмів, проходять індивідуальні режисерські, операторські, акторські тренування
необхідних у кіновиробництві, а також унікальний напрям освіти – розробка відеоігор
зокрема завдяки активній практичній діяльності вже під час навчання – вони одразу потрапляють у струмінь після завершення навчання завдяки підґрунтю, збудованому в ході практикумів
Запрошує зірок польського та світового кіно та театру. Наприклад, Патріка Свейзі, Ізабеллу Росселліні, Лору Дерн, Агнєшку Холланд та інших
а також співпрацює з кінематографічними ВНЗ світового рівня
Викладацький штат Варшавської школи кіномистецтва складається лише з професійно активних діячів театру та кіно – режисерів, продюсерів, операторів та сценаристів, акторів, дикторів телебачення і журналістів. Всі вони добре відомі у світі польської кіноіндустрії. Ще одна група викладачів суміжних предметів – експерти у своїх галузях, як-от доктори філософії, викладачі іноземних мов, логопеди, терапевти мови та голосу, хореографи, фотографи, а також фільмознавці та історики мистецтва.
Варшавська школа кіномистецтва знаходиться у районі Жолібож, у 15-20 хв транспортом від центру міста. У навчальних корпусах, окрім звичайних аудиторій, знаходяться зали для практичних занять, оснащені всією необхідною технікою – це стало можливо зокрема завдяки співпраці з компанією Heliograf, однією з найбільших у Польщі фірм, що постачають обладнання для галузі кіно. На території кампусу знаходиться навіть власний кінотеатр школи – Електронік, у якому проводяться кінопокази для всіх охочих.
Варшавська школа кіномистецтва пропонує навчання на бакалавріаті польською та англійською мовами за спеціальностями з індустрії кінематографу, проектування відеоігор, а також програми післядипломної освіти та короткі фахові курси тривалістю 1 рік.
Варшавська школа кіномистецтва не має власних гуртожитків, тож абітурієнтам необхідні підшукати житло самотужки. Зручно, що у районі Жолібож, де знаходиться школа, ціни на житло досить помірні порівняно з іншими, лівобережними районами Варшави.
Оскільки Варшавська школа кіномистецтва – недержавний вищий навчальний заклад, наявність Карти поляка не допоможе вступити на безкоштовне навчання, оскільки така опція доступна лише у державних ВНЗ. Однак стипендії у школі цілком схожі на стандартні державні стипендії – соціальна, спеціальна, стипендія Ректора для кращих студентів.
Бакалавріат у Варшавській школі кіномистецтва коштує від 2000 євро на рік (на спеціальності “фотографія”) до 3100 євро на спеціальності “акторська майстерність”. На деяких напрямках підготовки існує заочна форма навчання – вчитися там дещо дешевше (2000 євро на рік проти 2400 євро на стаціонарі для спеціальності “монтаж”).